باغ گیاه شناسی Kirstenbosch اولین باغ گیاه شناسی در جهان

یک راه حل عالی

سئو سایت

سئو ( بهینه سازی وب سایت ، بازار یابی شبکه های اجتماعی ، طراحی و توسعه وب سایت ) یک راه حل عالی و البته تنها راه حل پیشروی شما در دنیای پر رقابت اینترنت است .

همه این ها را با خدمات یاس سئو ...

Subscribe to our newsletter!

باغ گیاه شناسی Kirstenbosch اولین باغ گیاه شناسی در جهان

باغ گیاه شناسی Kirstenbosch

باغ گیاه شناسی کیرستنبوش که در سال ۱۹۱۳ به منظور حفظ فلور منحصر به فرد آفریقای جنوبی و برای ترویج، حفظ و نمایش گیاه فوق العاده غنی و متنوع آفریقای جنوبی تاسیس شده است،

دارای بیش از ۷۰۰۰ گونه گیاهی است. باغی که در دامنه های شرقی کوه میز قرار گرفته است.باغ های Kirstenbosch همچنین اولین باغ های جهان بودند که بر اساس اصول حفظ حیات گیاهان کشور تأسیس گردید.

این محل فوق العاده ای برای تعطیلات تور های نوروز ۹۷ است، این امر همچنین باعث ایجاد یک استاندارد شگفت انگیز در زندگی و شیوه زندگی شده است.Kirstenbosch گونه های متنوعی از زندگی گیاهی منحصر به فرد کیپ فلاور را که همچنین به نام فینبوس شناخته می شود، از جمله شکمبه ها ( Protea spp.)، پینوکیوژن ها ( Leucospermumspp.) و heaths ( Erica spp.) را نشان می دهد.


کدام تور را انتخاب کنم


انجمن گیاه شناسی کنسرواتوار یک گلخانه ای است که به صورت سفارشی برای رشد و نمایش گیاهان از مناطق خشک که نمی توانند در خارج از منزل زنده بمانند از جمله بسیاری از گونه های نادر است.در سال ۲۰۱۵، جشنواره بین المللی باغبانی گردشگری باغ گیاه شناسی کریستنبوش را باغ بین المللی سال دانست.

Kirstenbosch دارای کوه های محافظت شده ، جنگل های طبیعی و فینبوس همراه با انواع حیوانات و پرندگان است. Kirstenbosch در قلب منطقه  Cape Floristicنهفته است همچنین به عنوان پادشاهی Cape Floral شناخته می شود.


مطالب پیشنهادی:جاذبه های شگفت انگیز را در این تور ها تجربه کنید


در سال ۲۰۰۴، منطقه کیپ فلوریستیک، از جمله Kirstenbosch، به سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شد – این اولین باغ گیاه شناسی جهان است که در یک میراث طبیعی جهانی قرار دارد.در تابستان، یکشنبه ها یک سری کنسرت های محبوب در فضای باز این  باغ برگزار می شود که بی شک برای گردشگران تور آفریقای جنوبی بسیار شگفت انگیز است .

Kirstenbosch بزرگترین شبکه  در سراسر کشور از نوع باغ گیاه شناسی ملی است که توسط سازمان ملی تنوع زیستی آفریقای جنوبی (SANBI) اداره می شود.


مطلب پیشنهادی:تورهای مسافرتی لوکس و با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟


سفر نامه مجری مستقیم و بدون واسطه تورهای :

بیش از ۱۱ سال است که در زمینه طراحی و توسعه وب سایت فعال هستم و نزدیک به ۶ سال هم در زمینه بهینه سازی و سئو سایت فعالیت دارم

Leave a Comment